Strona GłównaPrawoILSWOPRPrezesi WOPRMapa strony
   
konferencje

Partnerzy

 logo polkomtel

 

WSPÓŁPRACA


RATEX

logo_kevi_nowe_cmyk_male

PODWODNIK
 

 

 

WAKACJE 2015 - OFERTA "PODWODNIKA"

Prezes „Podwodnika” Szkoły Ratownictwa, Sportów Wodnych i Obronnych Zbigniew Skopiński poprowadził w Strzelnikach w dniach 27-28 czerwca 2015 r. posiedzenie z udziałem wiceprezes Joanny Skopińskiej oraz koordynatorów ds.: weteranów i rannych żołnierzy Przemysława Wójtowicza, rozwoju badań naukowych dr Andrzeja Krzyszkowskiego, ratownictwa wodnego dr Jerzego Telaka, archeologii i nurkowania na wrakach Mirosława Skwiota. Jednym z tematów była oferta „Podwodnika” na Wakacje 2015 - obóz nurkowo-ratowniczy i militarny oraz kurs motorowodny i żeglarski. Kontakt mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • Obóz nurkowo-ratowniczy w dniach 16-26 lipca 2015 r. w Wierzbinach k. Orzysza, z możliwością uzyskania uprawnień. Koszt udziału biernego (bez kursu) 1200,- PLN, dla dzieci członków Klubu rabat 100,- PLN, pozostałe w w zależności od rodzaju szkolenia:

1) 1950,- PLN, obóz ze szkoleniem na stopień płetwonurka P1

2) 1550,- PLN, obóz ze szkoleniami nurkowymi specjalistycznymi*

3) 1550,- PLN, obóz ze szkoleniem na stopień młodszego ratownika WOPR

4) 1650,- PLN, obóz ze szkoleniem ratownika WOPR

* ad.2 - W programie szkolenie z nawigacji podwodnej + nurkowanie nocne. Możliwość dodatkowej specjalizacji - nurkowanie w suchych skafandrach - za dopłatą 400 zł. 3 specjalizacje wymagan są do przystąpienia do kursu na płetwonurka stopnia P2. Cena obejmuje pobyt na obozie: zakwaterowanie, wyżywienie (3 posiłki dziennie), ubezpieczenie, zajęcia zgodne z wybranym profilem, koszt egzaminu i wydania uprawnień, opieka instruktorów/wychowawców, opieka medyczna. Małe grupy uczestników szkoleń. Dojazd we własnym zakresie. Zgłoszenie mailowe (imię, nazwisko, wiek, wariant szkolenia) oraz wpłatę zaliczki min. 500,- PLN na konto stowarzyszenia "Podwodnik" Szkoła Ratownictwa, Sportów Wodnych i Obronnych o nr: 86 1540 1072 2022 3241 0010 0002 (Bank BOŚ S.A). Pozostałą kwotę można przelać przed samym wyjazdem albo zapłacić gotówką na miejscu.

  • Obóz militarny w dniach 11-23 sierpnia 2015 r., przygotowujący do startu w Mistrzostwach Sportowo-Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych z wyjazdem do Lublińca. Warunkiem organizacji obozu jest zebranie co najmniej 1 pełnej drużyny (5-6 osób). Cena obozu 1300,- PLN zawiera opłatę uczestnika zawodów. Dzieci członków Klubu z rabatem 100,- PLN
  • Szkolenie motorowodne i żeglarskie odbędzie się z grupą co najmniej 10 osób na 1 szkolenie. Koszt obozu 10-dniowego wynosi 1600,- PLN (z kursem motorowodnym) i 1850,- PLN (z kursem żeglarskim).

Podczas posiedzenia zostały przedyskutowane sprawy Stowarzyszenia w zakresie strategii rozwoju, podjęcia projektów rozwojowych i naukowych, działania w kraju i za granicą na rzecz weteranów i rannych żołnierzy, nawiązania współpracy z podmiotami działającymi w zakresie ratownictwa wodnego oraz przedsięwzięć nurkowych. Sąd Rejonowy w Olsztynie zarejestrował "Podwodnika" pod nr KRS 0000557953. Na posiedzeniu z koordynatorami Prezes Z. Skopiński stanowczo zdementował głoszone opinie o rzekomym konkurowaniu z jakimikolwiek podmiotami ratownictwa wodnego, wskazując na odmienny obszar, zakres i kierunki działalności "Podwodnika". Jednocześnie oświadczył, że powinno cieszyć zainteresowanie małym "Podwodnikiem" tracącego moc potentata, działającego w zakresie ratownictwa wodnego. Na koniec uczestnicy spotkania zapoznali się z warunkami "szkoleniowymi" na jeziorze Strzelniki oraz sprzętem edukacyjnym pozostającym w dyspozycji stowarzyszenia.

 

Zmień język

UK DE FR


facebook

Odsłon : 9900404