PODWODNIK

GRAND PRIX MORAVIE 2012
Poniedziałek, 05 Marzec 2012 11:00
alt

W dniach 2-4 marca 2012 roku w Brnie (Czechy) odbyły się 6. Międzynarodowe Zawody Ratownicze Grand Prix Moravie 2012, w których udział wzięła Reprezentacja WOPR Juniorów i drużyna Zgiersko-Łęczyckiego WOPR. W większości konkurencji dwóch zawodników z Polski stawało na podium deklasując rywali. W klasyfikacji generalnej kategorii senior drugie miejsce zajęła Anna Bartczak, wśród juniorek drugie miejsce zajęła Karolina Karczewska, a trzecie Amanda Ryter. Wśród mężczyzn w kategorii senior wygrał Mateusz Blacha, w kategorii juniorów drugie miejsce zajął Bartosz Stanielewicz, a trzecie Paweł Szulerecki. W konkurencji SERC reprezentacja WOPR zajęła drugie miejsca, ustępując drużynie ze Szczytna. W klasyfikacji końcowej Polacy zajęli pierwsze miejsce. Wyjazd zorganizował członek Komisji WOPR ds. Sportu Tomasz Kozioł.