Strona GłównaPrawoILSWOPRPrezesi WOPRMapa stronyRADA NAUKOWA
   
PODMIOTY RATOWNICZE
WYKAZ PODMIOTÓW UPRAWNIONYCH DO WYKONYWANIA RATOWNICTWA WODNEGO

na postawie zgody Ministra Spraw Wewnętrznych na wykonywanie ratownictwa wodnego,
wydanej na podstawie art. 12 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych

 

1. Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej, ul. H. Sawickiej 20, 62-800 Kalisz

2. Wiesław Borowski Wibor – Ratownictwo Morskie, ul. Słoneczna 3, 72-420 Dziwnów

3. Romuald Kowalski Zakład Handlowo-Usługowy „Romulus”, Świerczewo 26, 72-200 Nowogard

4. Tomasz Sułkowski, ul. Starokunowska 1/7/19, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski; Artur Tokarski, ul. Polna 82/69, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, „ARTO” s. c., ul. Starokunowska 1/7/19, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5. Legionowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Gen. W. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo

6. Jarocki Tomasz Multi Grupa, ul. Chłopska 18, Smolec, 55-080 Kąty Wrocławskie

7. „Wodniak” s. c. Biskupski Marek, Dudka Zbigniew, Kina Grzegorz, Rzeźnik Zbigniew z siedzibą w Słoku, 97-400 Bełchatów

8. Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Nadbrzeżna 15, 11-500 Giżycko

9. Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

10. Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe „Delphinus Sport Promotion”, ul. Macedońska 7/9, 51-113 Wrocław

11. Ratownictwo Wodne Sława, ul. Jeziorna 11, Radzyń, 67-410 Sława

12. Maciej Tylus „Sport Academy”, Grzebień 51, 97-500 Radomsko

13. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawie, ul. Pytlasińskiego 17, 00-777 Warszawa

14. Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Pytlasińskiego 17, 00-777 Warszawa

15. Bud-Blok Karol Wasielewski, ul. Żółkiewskiego 14/8, 70-346 Szczecin

16. Sport Mega Marketing Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 29, 60-462 Poznań

17. Rock s. c. Joanna Matusiak Tomasz Czuper, ul. Przedwiośnie 26/3, 44-119 Gliwice

18. Ochotnicza Straż Pożarna – Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Gospodarcza 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

19. Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu, ul. Przerwy-Tetmajera 13, 26-600 Radom

20. Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Stare Miasto 28, 06-100 Pułtusk

21. Koordynator Terenowy Sp. z o.o., ul. Żniwna 2a, 10-811 Olsztyn

22. Ratownictwo Wodne "Doran" Paweł Dorantowicz, ul. B. Prusa 20, 95-050 Konstantynów Łódzki

23. Inwestycje Kapitałowe "Profit" Piotr Kuc, ul. Jurajska 277, 32-082 Bolechowice

24. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Zamościu, ul. Zamoyskiego 62 A, 22-400 Zamość

25. Śląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Al. W. Korfantego 66/6, 40-161 Katowice

26. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Ul. Polna 16, 10-059 Olsztyn

27. Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Robotnicza 68, 82-300 Elbląg

28. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Pomorskiego, Ul. Litewska 2, 80-719 Gdańsk

29. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Wielkopolskiego, ul. Słowiańska 78, 61-664 Poznań

30. Ratownictwo Wodne Szkoła Pływania i Sportów Wodnych Milan Wilhelmi, ul. Rojna 69 A, 91-134 Łódź

31. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Lublinie, Al. Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

32. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu, ul. Filtrowa 4, 26-600 Radom

33. Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, ul. Na Grobli 40-44, 50-421 Wrocław

34. Stowarzyszenie Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej, ul. Polana Szaflarska 1/38, 34-400 Nowy Targ

35. Szczecińskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Heyki (nad Kanałem Zielonym), 70-631 Szczecin

36. Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne, ul. Krapkowicka 8a, 45-715 Opole

37. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, 22-100 Chełm

38. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, 70-236 Szczecin

39. Mazurska Służba Ratownicza, Okartowo, 12-250 Orzysz

40. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Bydgoszczy, ul. Toruńska 157, 85-880 Bydgoszcz

41. Fundacja Instytut Ratownictwa na Wodach Górskich i Powodziowych, 33-386 Podegrodzie 376

42. Wałbrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Buczka 13, 58-300 Wałbrzych

43. Sądeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Kilińskiego 68, 33-300 Nowy Sącz

44. Włocławskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Chopina 10/12, 87-800 Włocławek

45. Gorlickie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Klimkówka – Stanica WOPR, 38-312 Ropa

46. Zgiersko-Łęczyckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Lotnicza 1a, 95-035 Ozorków

47. Tarnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Rynek 17, 33-100 Tarnów

48. Suwalskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki

49. Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Dojazdowa 4, 30-105 Kraków

50. Fundacja Tobie Polsko Ratownicy, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

51. Bieszczadzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Krośnie, ul. Olejarska 8, 38-400 Krosno

52. Beskidzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. 1-go Maja 47, 43-300 Bielsko-Biała

53. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział w Skierniewicach, ul. Kościuszki 2b, 96-100 Skierniewice

54. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Opolskiego, ul. Małopolska 3, 45-301 Opole

55. Usługi Ratownicze Jerzy Prussak, ul. Rynek 7/2, 88-300 Mogilno

56. Active Way Adam Mikołajewski, ul. Suchanka 3/10, 80-772 Gdańsk

57. Szkółka Pływacka „Depka” Karol Torcz, ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

58. Augustowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Sucharskiego 15, 16-300 Augustów

59. Piaseczyńskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Wł. Sikorskiego 20, 05-500 Piaseczno

60. Shark-Aqua-Res. M. Rogiński & P. Klejny s. c., ul. Grochowska 4a/ 16, 78-100 Kołobrzeg

61. Kłodzki Oddział WOPR im. Wiesława Piasecznego w Kłodzku, ul. Bohaterów Getta 1/1, 57-300 Kłodzko

62. Wejherowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Ofiar Paśnicy 22, 84-200 Wejherowo

63. Białostockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. H. Sienkiewicza 86, 15-005 Białystok

64. Nowodworskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Sukienna 14, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

65. Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Plac 11 listopada 13A, 87-600 Lipno

66. Dariusz Baran Firma Handlowo-Usługowa „Mika”, ul. Chopina 25/1, 78-600 Wałcz

67. Centrum Ratownictwa RESCUE Andrzej Panufnik, ul. Węgierska 8/34, 65-941 Zielona Góra

68. Rzeszowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Bardowskiego 2, 35-055 Rzeszów

69. Rejonowe Płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Wyszogrodzka 1a, 09-402 Płock

70. Środkowopomorskie Regionalne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Orląt Lwowskich 26a, 75-522 Koszalin

71. Zduńskowolskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Ogrodowa 8/27, 98-200 Zduńska Wola

72. Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Katowicka 20, 96-200 Rawa Mazowiecka

73. Miejskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Oświęcimiu, ul. Partyzantów 1, 32-600 Oświęcim

74. Gdyńskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Al. Jana Pawła II 9, 81-345 Gdynia

75. Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Hestii 3, 81-731 Sopot

76. Stowarzyszenie Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Zagórska 182 A, 25-362 Kielce

77. Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Kościelna 40, 26-800 Białobrzegi

78. Ciechanowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. 17 stycznia 60B, 06-400 Ciechanów

79. Wojewódzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Kielcach, ul. Krakowska 2, 25-029 Kielce

80. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Lubuskiego, ul. Lisowskiego 1, 65-052 Zielona Góra

81. Nadgoplańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Popiela 2, 88-150 Kruszwica

82. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Tomaszowie Mazowieckim, ul. PCK 2/4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

83. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe „WOPR-OS” w Ostrołęce, ul. Padlewskiego 51c/28, 07-410 Ostrołęka

84. Nadnarwiańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Mickiewicza 35 c, 06-100 Pułtusk

85. Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania, Os. Żołnierzy POW 9/106, 97-400 Bełchatów.

86. X Tatra Dive Paweł Piszczór, ul. Kasprowicza 62, 34-400 Nowy Targ

87. Miejskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Chrzanowie, ul. Orkana 21a/7, 32-500 Chrzanów

88. Multigrupa Sp. z o. o., ul. Rynek 20/21 lok. 15, 50-111 Wrocław

89. Żyrardowskie Powiatowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Jodłowskiego 25/27, 96-300 Żyrardów

90. Tarnobrzeskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Dąbrówki 31, 39-400 Tarnobrzeg

91. Leszek Ciechanowski „Ciechan-Swim”, ul. Twardosławicka 79 B, 97-300 Piotrków Trybunalski

92. Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży, ul. Zjazd 18, 18-403 Łomża

93. Klub Tenisowy „SMECZ” Ratownictwo Wodne Sandomierz Grupa Patrolowo Interwencyjna, Ul. Powiśle 45, 27-600 Sandomierz

94. Łukasz Klósak Grabowskie Centrum Ratownicze, ul. Kaliska 10, 63-520 Grabów nad Prosną

95. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Strzelecka 7, 64-100 Leszno

96. Krzysztof Olkuszewski Ratownictwo Wodne Asekuracja, ul. Ogrodowa 1, 41-215 Sosnowiec

97. Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Twardosławicka 79b, 97-300 Piotrków Trybunalski

98. Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska Sp. z o.o., ul. Wł. Reymonta 35, 60-791 Poznań

99. Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Czerska 10, Tleń 86-150 Osie

100. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul. Toruńska 157, 85-880 Bydgoszcz

101. Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących, ul. Majowa 8, 16-030 Supraśl

102. Łódzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Roosevelta 17, 90-056 Łódź

 

Zmień język

UK DE FR


facebook

Odsłon : 5764128