Strona GłównaPrawoILSWOPRPrezesi WOPRMapa strony
   
konferencje

Partnerzy

 logo polkomtel

 

WSPÓŁPRACA


RATEX

logo_kevi_nowe_cmyk_male

PODWODNIK
 

 

 

Program ubezpieczenia dla ratowników WOPR

Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych "Maxima Fides" sp. z o.o. korzystając z doświadczenia i długoletniej współpracy z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym przygotowało dwa Programy ubezpieczenia

  • DLA RATOWNIKÓW WOPR w zakresie odpowiedzialności cywilnej (OC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w związku z wykonywaniem czynności ratownika. Ochrona życia i zdrowia kąpiących jest zadaniem niezwykle odpowiedzialnym, ale niosącym ryzyko także dla ratownika. Z jednej strony możliwe jest popełnienie błędu skutkującego roszczeniem cywilnym, z drugiej strony sam ratownik może doznać uszczerbku na zdrowiu. Aby złagodzić skutki finansowe takich ewentualnych zdarzeń dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie. Ochroną ubezpieczeniową objęte są osoby wykonujące czynności ratownicze zgodnie zgodne ze statutem WOPR, które w dniu zawarcia ubezpieczenia nie ukończyły 70 roku życia. Signal Iduna Polska TU S.A. obejmuje również ochroną osoby wykonujące czynności ratownika w formie wolontariatu.
  • DLA WOPR JAKO ORGANIZATORA SZKOLEŃ dla ratowników WOPR oraz osób uczestniczących we wstępnych zajęciach organizowanych przez WOPR weryfikujących minimalne umiejętności pływackie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator szkoleń odpowiada za zarówno za organizację szkolenia, jak i jego przebieg. Działając jako podmiot kwalifikowany buduje zaufanie uczestników szkolenia zapewniając im należyte bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że pomimo dochowania najwyższej staranności dochodzi do wypadku, w którym uczestnik szkolenia doznaje uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków umożliwia złagodzenie skutków takiego zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie może zostać zawarte wyłącznie przez organizatora szkolenia. Ubezpieczenia zawarte przez osobę indywidualną są nieważne.
Ubezpieczenie zawrzeć można przez Internet w dowolnej chwili, a ochrona ubezpieczeniowa zaczyna się najwcześniej od następnego dnia po transakcji. Dokument potwierdzający ochronę zostanie dostarczony drogą mail’ową na podany adres. Płatność następuje również przez Internet.
Ubezpieczenie zawarte będzie w Signal Iduna Polska S.A.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zawarcia ubezpieczenia.

PRZEJDŹ DO APLIKACJI E-UBEZPIECZENIOWEJ

Załączniki:

 

 

Zmień język

UK DE FR


facebook

Odsłon : 9985692